Čaj vs. Knedlík

1. května 2007 v 21:14 | Tjen Welion |  Bráno s humorem...
Tento článek berte prosím s rezervou :)

Ne snad, že bych neměla o čem jiném sem psát, to rozhodně ne, protože v dohledné době přibude několik zcela vážných článků, ale dneska už asi nic jiného a rozumnějšího nespáchám :) Takže k nadpisu: Jak že jsem na takovouhle pitomost přišla? Jednoduše!

Když jsem totiž dnes otevřela lednici, nestačila jsem se divit vlastním očím. Můj hrneček, který jsem používala výhradně na čaj totiž obsahoval věc pro něj poněkud netipickou: KNEDLÍK! Ano čtete dobře, malý žlutý houskový knedlík k večeři....

A co z toho plyne? Přece to, že si v nejbližší době musím pořídit čajové mističky a doufat, že ty se nebudou využívat jako nádoba k tvorbě mikrovlnkových knedlíů :)

A jaký že je smysl tohoto článku? Odpověď je opět jednoduchá: ŽÁDNÝ!
A co je na tom nejhorší? No přeci to, že místo toho, abych sem na 1. máje psala buď romantické zážitky z rozkvetlé přírody a líbání pod jabloní, nebo jakýmkoliv jiným stromem (tedy ne že bych někdy něco takového vůbec na internetu šířila, i kdybych měla příležitost), nebo třeba poznatky o zbytečnosti prvomájových komunistických průvodů, tak tu píšu bláboly o knedlíku v hrnečku... Ale co se dá dělat, když člověk nemá nikoho s kým by provozoval romantické procházky a komunistické průvody už naštěstí míří do propadliště dějin?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zidgor Zidgor | 3. května 2007 v 12:57 | Reagovat

Tohle a zbytečnej článek??? Nevšim sem si že je to o TH či něčem takovim....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama