Plánovaný Jeskyňovíkend - 18.-20.5.07

10. května 2007 v 8:19 | Tjen Welion |  Bronťárny
Nebaví tě už veřejnosti přístupné komerční jeskyně? Chceš pomoci s objevováním nových jeskyní? Chceš zažít trochu adrenalinu? Poznat nové lidi? Jestli ano, potom je tato akce právě pro tebe.
Pořádá ZČ HB ROZRUCH
Více na http://rozruch.brontosaurus.cz/xml/plan/plan.xml nebo na http://www.brontosaurus.cz/index.php?option=com_hbakce&task=viewvik&akceid=374

Tak takhle vypadá popis k akci, na kterou příští pátek odjíždím a rozhodně se na ní velice těším.V pořádné jeskyni jsem totiž byla jen párkrát (s rodiči někde ve Slovinsku tuším) a s babičkou, když jsem byla ještě úúúplně malá v Koněprusích. (Předpokládám, že strarý podzemní komplex jakési vojenské továrny, která kdysi byla taky jeskyní, ale teď jsou to jen vysoké a široké betonové chodby, se jako plnohodnotný jeskynní zážitek příliš nepočítá :) Ale taky to tam bylo fajn... Třeba sem o tom napíšu lehce zpětný článek... :) ) Ovšem i tak to byly akce na hodinu, s průvodcem, chodníčky, zábradlím a starostlivým příbuzným před sebou, za sebou, vedle sebe, nad sebou snad i pod sebou přičemž babička zvládala všecko sama a najednou :) Teď to ale bude něco jiného. Jen jeskyně a jedno stádečko Brontosaurů :) Tak se těšte až se vrátím, a že se opravdu vrátím a potom tu bude jistě velikananánský článek a spousty fotek :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama